Lité anhydritové podlahy

Lité podlahy

Vyrábíme tyto lité směsi na novém moderním, přesně pro tento typ výroby vyvinutém zařízení.

Směs se mísí  v planetové míchárně, se systémem odděleného vážení materiálů, veškeré procesy jsou řízeny počítačovým systémem.
 
U NÁS NA KVALITĚ ZÁLEŽÍ !
 
Klademe důraz na technologickou kázeň výroby, čistotu vstupních materiálů, proces je kontrolován technologem výroby. Na vysledný produkt máme veškeré požadované průkazní zkoušky, certifikace výroby a povolení. Kapacita míchacího centra je 24 m3/h hotové směsi.
Anhydrit nabízíme v pevnostních třídách 20, 25 ,30, rovněž taky ve variantě Thermio. 
 
Vyrobený materiál Vám můžeme dodat našimi domíchávači, případně přečerpat některým z našich čerpadel. V případě zájmu dokážeme nabídnout kompletní realizaci podlah, včetně ukládek a položení podkladních vrstev, včetně realizace podlahového vytápění. Cenové kalkulace můžete projednat s obchodním zástupcem. 
 
BUĎTE I VY NAŠIM DALŠÍM SPOKOJENÝM ZÁKAZNÍKEM
 
Anhydrit popis produktu
 
Někdy se této podlaze říká anhydritový potěr. Setkat se s ní můžete pod různými obchodními značkami.
 
 Jedná se o moderní a přímo revoluční technologii, která umožní výrazně zkrátit dobu pokládky a tím i výstavby, v mnoha případech není výjimkou, že se stavba také zlevní. Jedná se o velmi efektivní řešení, obzvlášť díky stylu pokládky. Tím lze minimalizovat vady způsobené technologickou a aplikační nekázní. Anhydritová podlaha je průchozí již po 24-48 hodinách od nalití. Částečná zatížitelnost (lehké stavební práce bez bodového zatížení) je běžně dosahována po 4-5 dnech od vylití. Montáž stěnových přepážek (sádrokartony) je možná až po 7 dnech (dle teploty a vlhkosti).

Realizace

Vykládka anhydritu do čerpadla

Kontrola výroby

Odběr vzorků

.

 

FORBET moravia s.r.o.

 

Sídlo:
č.p. 411, 763 64 Spytihněv
mob. 603 541 850
Provozovna:
č.p. 378, 687 12 Kněžpole (vedle č.p. 218)
e-mail: info.forbetmoravia@seznam.cz